Wzorniki

Blaty kuchenne.

Zwieńczeniem każdej kuchni jest blat roboczy. Jest to element którego trwałość i funkcjonalność wpływa w największym stopniu na zadowolenie użytkownika. Istotne jest nie tylko wzornictwo ale także jakość wykonania, którą gwarantują nasi producenci.

Aktualna kolorystyka charakteryzuje się szerokim wzornictwem obejmującym ponad 60 dekorów, które zostały podzielone na cztery grupy: drewno-mat, kamienie-mat, połysk i fantazja.

Płyty meblowe (melaminowane).


Płyty meblowe znajdują zastosowanie w szeroko pojętej branży meblarskiej, jako podstawowy materiał przy tworzeniu aranżacji wnętrz, mebli skrzyniowych, tapicerowanych itp. Najpopularniejszym materiałemdo produkcji mebli jest płyta melaminowana. Produkowana jest na bazie płyty wiórowej surowej, pokrytej z obu stron papierem dekoracyjnym zaimpregnowanym żywicą termoutwardzalną. W efekcie powstaje materiał o wysokich walorach estetycznych, dużej trwałości i łatwy w obróbce. W aktualnej ofercie posiadamy ponad 150 dekorów o różnej strukturze powierchni - płyty drewnopodobne, płyty jednokolorowe.


Fronty lakierowane.


Do produkcji frontów lakierowanych wykorzystywana jest płyta MDF o grubości 18 mm. Płyta mdf malowana jest podkładem kryjącym, a następnie 2 lub 3 warstwami lakieru w zależności od koloru. Odcień wybierany jest z palety  kolorów ICA, RAL.

Poniżej przedstawiamy przykładową kolorystykę frontów oraz  wzory uchwytów frezowanych.


Fronty fornirowane.


Bazę płyt fornirowanych stanowi surowa płyta wiórowa lub MDF, oklejona z obu stron cienką powłoką z naturalnego drewna (fornirem). Lakierowanie płyt fornirowanych podkreśla naturalne piękno drewna i umożliwia wykonanie mebli o wysokiej estetyce. W naszej ofercie posiadamy fornir naturalny i modyfikowany.

Szkło Lacobel.


Lakierowane szkło Lacobel znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Idealnie nadaje się jako dodatek do szaf, stolików i innych mebli. Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni. Lacobel dzięki swojej uniwersalności komponuje się z takimi materiałami jak drewno czy stal. Wysoki połysk tafli ładnie rozświetla wnętrza i dodaje im elegancji.